Ücretsiz Üye OlAktif Üye OlGold Üye Ol
Hakkımızda
 
www.fabrikadansatış.com.tr  patentli  marka Web Sitesi 01-01-2000 Yılında Yayın Hayatına Başladı
 

Her zaman ilkeli güvenilir politikasıyla Örnek Firma hizmetinizde. Örnek Firma www.fabrikadansatış.com.tr olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarfeder. Örnek Firma olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için www.fabrikadansatış.com.tr  web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerindne bizimle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Örnek Firma yayın hayatına 2000 yılında hayta başladı. İlk etapta İstanbul Beylikdüzünde faaliyet gösteren firmamız yakın zaman  tüm Türkiye'ye yayıldı. daha önce HASDAĞLI  TELEKOMİNİKASYON  ELEKTRONİK  İTALAT İHRACAT firması olarak  başladık izbul takip cihazı ile  www.izbultakip.com  Örnek Firma dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

 

Web sitemizde binlerce fabrikayı  siz değerli müşterilerimizin ayağına getireceğiz ister toptan ister parakende  ister bayılık  alın. alışverişinizi yorulmadan fabrika ile temasa geçin .  Web sitemizin bloog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizzinle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın web sitesi olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu sebeple daha fazla geç kalmadan web sitemizi yayın hayatına soktuk.

 Örnek Firma olarak www.fabrikadansatış.com.tr  web sitemizi daha fazla geliştireceğimizi ilke edindik . Bir dükkanın değil binlerce dükanı ayağınıza  getirdik. sürekli kendini yenileyecek  ve   yeni kapılar açacak  Bu sebeple web sitemiz sizlere daha iyi  hizmet vermek amacila kurulmuştur. www.fabrikadansatış.com.tr  sürekli gelişecek ve  yenilenecek ve gelişecek. hiç bir  sebeble  web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir.


Copyright © 2013 Fabrikadan Satış Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz!