Ücretsiz Üye OlAktif Üye OlGold Üye Ol
Gold Üyelik
 MERHABA SAYIN İŞLETMECİLERİN DİKATİNE İKİ AYRI SİTEDE BİRDEN ÜYELİK KAMPANYASI .YAPILAN REKLAMDAN ÜCRET ALINMAYACAK.
Gold Üyeler iki sektörde yer alabilirler.  Gold üyeler,   www.fabrikadansatış.com.tr  tarafından tanımlanacak olan Kullanıcı Adı ve Şifre sayesinde 7/24 internet üzerinden sayfalarındaki yazı, resim video v.s. değişikliklerini gerçekleştirebilirler. Gold Üyelerin sayfalarında;
* Kartvizit bilgileri
* Resim galerisi
* Firma tanımı
* Web sitelerine ve mail adreslerine direkt link
* İletişim Formu
* Firma arama sonuçlarında daha belirgin yazı karakteri ve Gold  ibaresiyle daha dikkat çekici bir reklam imkanını kullanır.
 

Site Kural ve Sözleşmesi
www.fabrikadansatış.com.tr ,Servisimizden yararlanan tüm üyelerimiz yayınlayacakları tüm içeriğin yasalara uygun ve zararsız olduğunu bu anlaşma ile kabul etmiş sayılır. Ayrıca üyelerimiz yayınlayacakları tüm içerikten kendileri sorumludur. www.fabrikadansatış.com.tr, üyelerin yayınladığı içerikten sorumlu tutulamaz. Hizmetimizi kullanırken her hangi bir telif hakkı veya marka ihlali yapmak kesinlikle yasaktır. Bu sadece video, fotoğraf veya her hangi bir başka telif eserin izinsiz kopyalanması ile sınırlı değildir. Her hangi bir ticari marka sahibinin ürünlerini her ne sıfatla olursa olsun  izinsiz olarak yayınlanması hesabınızın derhal sona erdirilmesiyle sonuçlandırılacaktır, Her hangi bir telif hakkı ihlali olduğunda tümüyle ilan ve kullanıcı hesabı süratle kaldırılacaktır. Her hangi bir Yasa dışı işlem yada işlemler, www.fabrikadansatış.com.tr , olarak sitemiz ve yetkililerimiz sorumlu değildir. Aynı içeriği Birden fazla yüklemeniz dahilinde, tarafınıza haber vermeksizin ilanınız silinecektir. Bu siteye Reklam verdiğiniz taktirde bu Uyarıyı ve Sözleşmeyi Kabul etmiş sayılırsınız.

Toptan ve parakende satış sözleşmesi onylayan firmalar, mağaza açabilirler sınırsız ürün ekleyebilirler kendi ürünlerini kendileri satabilier veya fabrikadan satış sözleşmesini imzalayarak.yılık sadece 250.tl bir yıl boyunca bütün ürünlerini yayınlayabilir görsel ürünlerini degiştirebilirler kendi satışını direk yapabilirler.
 
 Firma Bilgileri
Firma Ünvanı : (*)
Yetkili Adı :
Telefonunuz : (*)
GSM :
Adres : (*)

Fatura Bilgileri
Firma Ünvanı / Ad Soyad : (*)
Vergi Dairesi :
Vergi Numarası :
Adres :

Copyright © 2013 Fabrikadan Satış Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz!