Ücretsiz Üye OlAktif Üye OlGold Üye Ol
Aktif Üyelik
Aktif Üyeler birden fazla sektörde yer alabilirler. Yer aldıkları her sektör için KDV dahil 50,00 Tl üzerinden ücretlendirilirler.
Aktif Üyeler sayfalarında;
* Kartvizit bilgileri
* Web sitelerine ve mail adreslerine direkt link
* Firma arama sonuçlarında daha belirgin yazı karakteri ve aktif  ibaresiyle daha dikkat çekici bir reklam imkanını kullanır.
  Sayfanızda yayınlanmasını istediğiniz resim, bilgi ve görsellerinizi  izbultakip@gmail.com  adresine gönderebilirsiniz. 1 yıl boyunca sayfanız ücretsiz olarak güncellenecektir.
 
 

Site Kural ve Sözleşmesi
www.fabrikadansatış.com.tr ,Servisimizden yararlanan tüm üyelerimiz yayınlayacakları tüm içeriğin yasalara uygun ve zararsız olduğunu bu anlaşma ile kabul etmiş sayılır. Ayrıca üyelerimiz yayınlayacakları tüm içerikten kendileri sorumludur. www.fabrikadansatış.com.tr, üyelerin yayınladığı içerikten sorumlu tutulamaz. Hizmetimizi kullanırken her hangi bir telif hakkı veya marka ihlali yapmak kesinlikle yasaktır. Bu sadece video, fotoğraf veya her hangi bir başka telif eserin izinsiz kopyalanması ile sınırlı değildir. Her hangi bir ticari marka sahibinin ürünlerini her ne sıfatla olursa olsun  izinsiz olarak yayınlanması hesabınızın derhal sona erdirilmesiyle sonuçlandırılacaktır, Her hangi bir telif hakkı ihlali olduğunda tümüyle ilan ve kullanıcı hesabı süratle kaldırılacaktır. Her hangi bir Yasa dışı işlem yada işlemler, www.fabrikadansatış.com.tr , olarak sitemiz ve yetkililerimiz sorumlu değildir. Aynı içeriği Birden fazla yüklemeniz dahilinde, tarafınıza haber vermeksizin ilanınız silinecektir. Bu siteye Reklam verdiğiniz taktirde bu Uyarıyı ve Sözleşmeyi Kabul etmiş sayılırsınız.

 
 
 Firma Bilgileri
Firma Ünvanı : (*)
Yetkili Adı :
Telefonunuz : (*)
GSM :
Adres : (*)

Fatura Bilgileri
Firma Ünvanı / Ad Soyad : (*)
Vergi Dairesi :
Vergi Numarası :
Adres :

Copyright © 2013 Fabrikadan Satış Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz!